Новини з 1996 року

Кременчужани розриватимуть договори з Житлорембудсервісом, що підвищує ціни на свою бездіяльність

Марина Баніт 04 квітня 2017 11:14 597 0

Кременчужани вирішили мінімізувати свої витрати і припинити платити Житлорембудсервісу за бездіяльність. Мова про те, що в одному з багатоповерхових будинків кременчужан стіни в тріщинах. Але компанія повісила на двері повідомлення, що вони бідні й тому мають підвищити ціни. Про це повідомляла "Програма Плюс" раніше.

Активістка ж вирішила поскаржитися їм у відповідь і написала листа. Тож у зверненні Ганна Бутова розпитує, чому Житлорембудсервіс враховує тільки свої потреби, а не враховує можливості кременчужан. Відтак комунальники заявляли, що вони змушені підвищити ціни через те, що зросла ціна на електроенергію, паливо, матеріали. Тож пані Бутова у свою чергу повідомляє й про те, що в житті кременчужан взагалі усе навколо подорожчало – і проїзд, і їжа, і комуналка. Зарплата, за її словами, хоча офіційно зросла, але ж багато роботодавців недоплачують її. Люди перебувають у злиднях. Підвищили пенсійний вік, багато підприємств малого бізнесу закрилися або їх закрили. Безкоштовні медичні послуги надто дорогі в Кременчуці...

«Написали до Житлорембудсервісу, написали правду, яка є по моєму будинку! Проблема міжблокових швів давня в будинку, годують обіцянками роками, і це так вони підготовлюють будинок до зими з тріщинами, лампочки ми самі міняємо, у нас навіть біля під'їзду смітника немає. Поштові скриньки просто страшні. Порадили, як мінімізувати витрати і головне - або ми переглядаємо умови договору, або будемо розривати. Такі послуги нам не потрібні», -написала кременчужанка Ганна Бутова на своїй сторінці у ФБ.

Далі активістка розповідає про те, що зверталася до Житлорембудсервісу та просила провести герметизацію міжблокових щілин і протягом 2 років їй відписували формально і досі нічого не вирішили.

Тож пані Бутова порекомендувала шукати вихід не в тому, щоб скаржитися народу, який уже загинається від вартості життя, а робити певні кроки – звернутися до Гройсмана, відстоюючи права кременчужан, скорочувати роздуті робочі місця чисельних начальників з їхніми чисельними зарплатами та жити скромніше (не красти. - Ред.).

Лист завершено запитом на доступ до інформації про те, скільки коштів витрачено на відповідний будинок. Також повідомляється, що у разі незгоди з тарифами або невиконання компанією своїх обов’язків клієнти можуть розривати договір. Тож якщо Житлорембудсервіс не робить роботу, за яку йому платять гроші, навіщо така комунальна компанія комусь потрібна і навіщо взагалі їй платити гроші?  

 

 

Теги: Комунальні служби

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 937 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1765 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0