Новини з 1996 року

Кременчужани розповіли, де можна влаштуватися на зарплату понад 7000 гривень і що для цього треба

Марина Баніт 22 квітня 2017 09:00 1167 0

Чи реально влаштуватися на роботу в Кременчуці із зарплатою 7000 і яка повинна бути спеціальність? Про це розпитували в соцмережі дописувачі на сторінці ВК "Підслухано Кременчук".

"У Кременчуці на більшості підприємств сплачують цей кеш, вірніше зазначений обсяг"

-"може, але, наприклад, на НПЗ, де я працюю, з/п менше... білий дім в розрахунок не беру", - розпочали дискусію кременчужани.

У відповідь написали: «Ділимо на два і отримуємо реальну зарплату по Кременчуку. НПЗ, КрАЗ, Кредмаш. Рабам таких грошей не платять». Але це прокоментували: «На кожному з тобою зазначених підприємств є і такі з/п».

Далі дописували різні варіанти, як можна заробити таку платню:

- «Можна в банк».

- «Начебто торговці непогано отримують».

- «Лукас - торговим представником - Корона, Конті, Рошен, Чернігівське, ріелтором, Салекс - Абсолют, Пан Крокус, кондитерка Рошен, таксуй на 2-3 службах».

- «Швачка від 4000-8000 на приватній фірмі»

- «На "Кредмаші" зараз електрики і 4-х не отримують. На "Кредмаші", щоб більше 5 одержувати, треба жити там».

А далі мова пішла про найголовніше - про глобальну суть питання праці в нашому місті:

«На хімії, щоб отримувати так, - потрібна вишка і лапа, на КрАЗі, Кредмаші - вишка вітається, але всі хлібні місця зайняті. Будеш майстром хіба що, але там важко. Вимагають, як з начальника, а платять, як звичайному робітникові. Взагалі без зв'язків немає сенсу туди йти».

Щоб отримувати 7 і більше - для початку треба засунути амбіції куди подалі і набратися досвіду там, де платять 3-4. Інакше ніяк».

«Для хорошої зарплати треба вища, а то і дві. На диво, це зараз почали цінувати, а не родичів і бабоси».

«Де цінують вишку? Де? Щас можна почати з касира і йти по сходах угору. Головне - бажання. Вибачте! Але ср**и хотіли на вашу вищу освіту! 2 вишки, а люди працюють прибиральницями в кабінетах начальників або працюють звичайними різноробочими».

Ось одна кременчужанка розповіла, скільки заробляє, але де заробляє – пояснила нижче: «Якщо у людини дві вишки і він прибиральник, то ганьба йому!!!!! Я без руки батьків і родичів знайшла роботу понад 20000 тис. з однією вищою освітою!!!!!! Сидіть далі, миючи сортири!!!!!»

«З людей зробили рабів! І зараз звичайний нормальний чоловік буде братися за будь-яку роботу (якою б вона брудною не була), бо людям треба виживати! А наш гре***ий уряд тільки і знає, як на таких, як ми, заробити! В країні твориться неймовірна і жахлива ситуація! Зараз для звичайного кременчужанина з/п 3 000 грн. - фігня!»

Ось у чому суть 20-тисячного заробітку: «Чому всі зациклилися тільки на своєму місті? Я з Кременчука, знайшла роботу в Києві, до речі, завдяки нелегкому шляху... До цього була робота важка... Чому всі так впевнені, що з вишкою можна працювати робітником??? Хто хоче, той шукає!!!!!

«Повірте, багато шукають не тільки в нашому місті, навіть більше скажу - не в нашій країні!»

Також підсумували всю розмову тим, що багато чого  залежить від людини - нормальній людині завжди раді, а «якщо людина – гі**о, то буде постійно чути: "Ми Вам передзвонимо".

 

 

Теги: Обговорювання соцмережі

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись