Новини з 1996 року

Кременчужани, роблячи свій вибір, сподіваються на краще. ФОТО

Іона Харченко 21 квітня 2019 18:20 337 0

Сьогодні, 21 квітня, в Кременчуці, як і по всій країні, – відбувається другий тур виборів Президента України. У нашому місті зранку діють 84  виборчі дільниці.

Тож із 8 до 20 години містяни віддають свої голоси за одного з двох кандидатів на пост Президента України.

Повторне голосування на виборах 2019 в Україні призначила Центральна виборча комісія на підставі результатів першого туру, який відбувся 31 березня.

У другий тур вийшли два кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів у першому турі – Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

Станом на 17:38 на звичайній виборчій дільниці №531127, що знаходиться в холі комунального закладу культури «Міський центр культури і дозвілля», було вже не дуже багато людей. Адже до закінчення голосування залишається зовсім небагато часу. Тож всі інші відповідальні громадяни зробили свій вибір упродовж дня.

«Програма Плюс» поспілкувалася з деякими виборцями щодо того, чи бачать вони розвиток України.

«Надія вмирає останньою. Ми сподіваємося, що буде толок, що буде все гаразд. Що добавлять нам пенсії та заробітні плати. Що все подешевшає в магазинах. Адже зараз ті ж овочі, зокрема, капуста і цибуля дуже дорогі. Тож ми сподіваємося на краще», – говорять сумлінні громадяни, які вже проголосували.

Тож сподіваємося, що перемогу здобуде гідний і в Україні настане покращення.

Офіційне оголошення центральною виборчою комісією результатів виборів 2019 має відбутися до 1 травня. Протокол з підсумками другого туру опублікують в газетах «Голос України» та «Урядовий кур'єр» до 4 травня. Не пізніше 3 червня новообраний президент України вступить у свої повноваження.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1911 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2431 0