Новини з 1996 року

Кременчужани просять владу вирішити проблему утримання тварин у сквері "Сосновий". ПЕТИЦІЯ

Валерія Макряшина 03 липня 2018 16:40 577 0

Кременчужани просять міську владу звернути увагу на неналежне утримання тварин у сквері "Сосновому", що розташований поблизу зупинки громадського транспорту "Міськводоканал".

Відповідну петицію на сайті міськради зареєструвала кременчужанка Валентина Голуб. А громадська активістка Алла Заможська поширила її на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Варто зазначити, що проблема утримання тварин у так званому "зоопарку" давно турбувала свідомих містян. Тому громада вирішила діяти рішуче.

У тексті петиції Валентина Олегівна зазначає, що тварини, які там мешкають, перебувають у неймовірно жахливих умовах. Мало того, що їм не забезпечено якісне харчування і ветеринарне обслуговування, клітки знаходяться в поганому стані, а вода просто не придатна для пиття. Валентина нарікає, що водоймище для нутрій забруднене й має неприємний запах, у всіх тварин -  хворобливий вигляд, вони просто гинуть у своїх тісних клітках на пекучому сонці. 

"К сожалению, сотрудники так называемого контактного зоопарка не следят за подобающим содержанием и позволяют посетителям кормить питомцев разной едой, не предназначенной для животных.

Более того, замечено агрессивное и жестокое поведение посетителей, которое не пресекается сотрудниками.

На замечания посетителей, не безразличных к судьбе животных, со стороны явная агрессия до вывода со сквера или полное игнорирование замечаний. Дети имеют плохой пример для подражания по отношению к животным", - додала авторка. 

Кременчужанка закликає небайдужих громадян до відповідної реакції, а міську владу - до негайних дій, адже подібне утримання тварин, що спричиняє їх хвороби та смерть при високій температурі повітря, може призвести до різних захворювань уже в людей, а особливо маленьких дітей.

 

 

Бажаючі підтримати звернення можуть перейти за посиланням.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись