Новини з 1996 року

Кременчужани познайомилися з творчістю литовських художників. ФОТО

22 лютого 2019 18:40 750 0

Сьогодні, 22 лютого, в Кременчуці урочисто відкрилися одразу три виставки. У першій залі галереї стартувала масштабна виставка живопису 15 художників з Литви, на якій було представлено 35 картин різних жанрів. У другій залі на огляд містянам свої полотна з дивовижними весняними нотками представили 22 художників із Кременчука.

«Від Німана до Дніпра» – назва експозиції, яка розпочала свій тур з литовського міста Алітуса й наразі завітала до міста-побратима, нашого Кременчука. До цього професійні митці представили свої полотна в Рівному, Чернівцях, Вінниці, Луцьку, Тернополі й, за словами директора художньої галереї Оксани Бойко, логічно цей тур завершує наше місто. 

Виставка сучасного литовського живопису дійсно відрізняється тематикою, композиційним рішенням, своїм баченням від того, як працюють наші українські художники, і всі кременчужани мали змогу в цьому переконатися. 

 

 

Приєдналися до сьогоднішнього заходу, відкриття трьох виставок, одна з яких є міжнародною, художниці з Литви - пані Агне Варпукевічюте та пані Ана Варпукевіччієне, які були приємно вражені тією теплотою, з якою їх зустріли в Кременчуці. Атмосфера в галереї сьогодні дійсно була неймовірною.

Помилуватися картинами художників можна буде до 17 березня. Вхід - вільний. Вихідні - понеділок та вівторок. 

 

Валерія Макряшина 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1566 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1903 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2272 0