Новини з 1996 року

Кременчужани повинні знати, як працюють наші комунальники: про жахливий стан дитячих майданчиків

Валерія Макряшина 09 жовтня 2017 17:03 579 0

Повністю зламані гойдалки, іржаві гірки - такі небезпечні "атракціони" є ледь не в кожному другому дворі в Кременчуці. Однак комунальники вважають, що все гаразд.

І розмова тут про те, які органи відповідають, наприклад, за демонтаж небезпечних конструкцій у Кременчуці. Увагу активістів ГО "Національний корпус.Кременчук" привернула ось така конструкція, у народі - дитячі гойдалки. Однак те, що ми бачимо, - це просто купа металу з дерев'яними дошками, зарита в землю. Жителі будинку, поряд з яким розташований цей "дитячий майданчик", не стільки обурені відповіддю "Житлорембудсервісу", який просто відмовився робити демонтаж цих гойдалок, як повним ігнором інших місцевих контролюючих органів.

 

Читайте також: На вулиці Чкалова небезпечний турнік загрожує життю та здоров'ю дітей.  

Не пройшло й 6 днів! Служба допомоги мера врятувала дітей Кременчука від небезпеки

 

За тим, що повідомляється, запит мешканців будинку, що розташований поряд із дивним дитячим майданчиком, до контролюючих служб був направлений 25 вересня, а зараз уже 9 жовтня і ніякого результату. Нікому і справи немає. 

"25.09.2017 було надане звернення жильців цього будинку до "Житлорембудсервісу" з проханням про демонтаж гойдалки (так як компанія відмовилася робити ремонт) та вимогою почепити замок до підвалу, щоб запобігти проникненю у підвал сторонніх. Але сьогодні вже 9 жовтня, а жодних дій з боку контролюючих організіцій не відбулося", - обурюються люди.

 

 

Також активісти просили контролюючі організації почепити замок до підвалу, аби запобігти проникненю в нього сторонніх людей. Однак ніяких дій стосовно цього зроблено не було.

"Громада міста повинна знати, як працюють деякі комунальні підприємства", - пишуть активісти. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 538 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 809 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 861 0