Новини з 1996 року

Кременчужани поринули у містику. У МПК пройшла вистава "Майстер та Маргарита". Фото

Ксенія Омельченко 05 липня 2017 18:30 1199 0

Учора, 4 липня, о 19:00, в Міському Палаці культури "Театр без кордонів" презентував кременчужанам містичну виставу «Майстер і Маргарита» за романом М.Булгакова. Одну із головних ролей повинен був грати Дмитро Ісаєв, але так склалося, що артисту заборонили в'їзд в Україну і замість нього виступав інший актор. 

Режисер - Валерій Белякович

Музика - Сергій Манченко

Події відбуваються у великій будівлі з назвою  "Дурдом імені Леніна".  На фасаді будинку вивішена афіша - «Вперше в СРСР! Професор Воланд! Сеанс чорної магії! Тільки для божевільних! Плата за вхід - розум».
 

На кременчуцькій сцені глядачі спостерігали, як головний герой Іван Бездоминий прагнув вирватися із рук божевільних санітарів, Бегемот смішив людей, Маргарита гаряче танцювала вальс, а Воланд спостережливо сидів на троні.
 

«Майстер і Маргарита» - роман Михайла Булгакова, робота над яким почалася у кінці 1920-х років і тривала аж до смерті письменника. Роман відноситься до незавершених творів; редагування чорнових записів здійснювала після смерті чоловіка вдова письменника - Олена Сергіївна.

Перша версія роману, що мала назви «Копито інженера», «Чорний маг» та інші, була знищена самим Булгаковим у 1930 році. Остаточна назва - «Майстер і Маргарита» - оформилася в 1937 році.
 

Любов і зрада,  життя та смерть, нерозгадана таємниця життя Сина Божого й істина, про яку не знає ніхто. Країна, схожа на величезний дурдом.
 

Чудові танці у виконанні балетної групи театру і блискуча гра акторів першої величини перетворили спектакль на незабутнє видовище.

 

Валерія Макряшина

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 666 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1078 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1529 0