Новини з 1996 року

Кременчужани перекрили Крюківський міст. Акція протесту проти закриття стоматполіклінік. Доповнюється

Валерія Макряшина 11 жовтня 2018 13:01 1183 0

"Будуть ходити доти, доки влада нас не почує" - активіст Станіслав Кшевінський

Сьогоднішнє засідання сесії, на відміну від попередніх, почалося досить гучно - зранку до будівлі міськради прийшли більше сотні мітингувальників, які, зайшовши у велику залу, намагалися блокувати трибуну, аби домогтися зняття з порядку денного геноцидного питання про реорганізацію стоматологічних поліклінік. 

Кременчужани, громадські активісти закликали мера й депутатів схаменутися й не позбавляти стоматологів роботи, адже єдиним рішенням для них після скорочення буде виїзд з Кременчука та працевлаштування в Польщі. 

"Не руйнуйте те, що будувалося роками. Зніміть з порядку денного питання. Закриття стоматполіклінік - це неприпустиме рішення", - просила правозахисниця Ніна Дашко. 

Учасник АТО Леонід Харченко також звернувся до депутатів з проханням прислухатися до людей і зняти з порядку денного питання про стоматполіклініки. 

Громадський діяч і учасник АТО Микола Кравченко:

"Зараз ми спостерігаємо класичний віртуозний розвод. Влада намагається потихенку-потихеньку "розсосать" людей і зробити так, щоб до розгляду питань по стоматологічних поліклініках тут (у сесійному залі, - авт) не залишилося нікого".

"Якщо влада не хоче слухати громаду, нам треба блокувати діяльність функціонування влади в місті, поки влада не почне працювати на людей!" - додав активіст й учасник АТО Станіслав Кшевінський. 

Разом з цим активісти закликали громаду до рішучих дій, а саме до перекриття Крюківського мосту на знак протесту проти рішення закриття стоматполіклінік. Люди пішли. Наразі близько 30 чоловік ходять по пішохідному переходу поблизу супермаркету АТБ, тим самим не дозволяючи автомобілям та громадському транспорту проїхати на міст до Крюкова. Тролейбуси стоять.

На місце приїхав екіпаж патрульної поліції й начальник міського управління транспорту Руслан Івашина. 

Доповнено: 

Станом на 13.30 рух на міст для транспорту відкритий - мітинг скінчився. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись