Новини з 1996 року

Кременчужани отримали перші платіжки в новому році. Жесть ще за старими тарифами, або Далі - гірше

Валерія Макряшина 11 січня 2021 12:10 1310 0

Кременчужани вже отримали неприємний подарунок під ялинку від місцевої влади, яка чи не щороку підвищує тарифи на комунальні послуги, бо так, мовляв, треба.

Треба "всім", але не жителям нашого міста, які вже не знають, де шукати гроші. Так, після отриманих за грудень квитанцій у соцмережі Facebook громадяни традиційно почали обмінюватися своїми "враженнями", які геть не позитивні. 

"Шок у всіх!" - написала Валентина Жилань.

"А що буде далі?" - додала Наталія Ткаченко. 

За тепло в грудні деякі кременчужани, які проживають у двокімнатних квартирах, заплатили від 1500 до двох тисяч гривень. Це приблизно стільки ж, як у декого субсидія, яка, щоправда, рятує мінімально. Комуналка в більшості мешканців трикімнатних квартир також зросла — деяким кременчужанам нарахували понад 4300 грн.

 

Читайте також: Протести проти підвищення тарифів: сьогодні люди зберуться під Кременчуком, 22 січня – біля мерії

 

Обурення (які можете переглянути в матеріалах під головним фото) мешканців Кременчука, звісно, можна і пояснити, і зрозуміти хіба що тільки тим, що це не кінець і, як говориться наприкінці якогось інтригуючого серіалу,   "Далі буде...".

Як повідомлялося раніше, отримані вже в лютому платіжки для кременчужан стануть ще важчими, бо тарифи на опалення, гарячу та холодну воду, а також водовідведення, газ і світло зростуть.

Зважаючи на це, громадський активіст Олег Биков оприлюднив у соцмережах маніфест до міської влади і мера Кременчука Віталія Малецького.

Вимога до чиновників одна — переглянути встановлену завищену ціну на газ, яка є основою в ціноутворенні загального тарифу, і відмінити рішення щодо підвищення тарифів на тепло та гарячу воду для кременчужан, більшість із яких минулого місяця по суті гріли свіже повітря. 

 

Читайте також: Їмо хліб і заощаджуємо - вибори закінчилися. КП "Теплоенерго" планує підвищити тарифи для кременчужан

Вибори пройшли - тарифи почали рости. Гаряча вода і тепло для деяких кременчужан подорожчає

 

Лист мовою оригіналу:

"В связи с локальными акциями протеста против ГРАБИТЕЛЬСКИХ тарифов, которые стихийно проходят по всей стране, в частности и на Полтавщине!

Дабы не повышать градус кипения в обществе, требуем НЕМЕДЛЕННО созвать внеочередную сессию горсовета, на которой обратиться к президенту, премьер-министру, НКРЭКУ с требованием:

Пересмотреть установленную завышенную цену на газ, которая является основой в ценообразовании общего тарифа.

Помимо этого, ТРЕБУЕМ ОТМЕНИТЬ решения Кременчугского горисполкома по ПОДНЯТИЮ ТАРИФОВ НА ТЕПЛО И ГОРЯЧУЮ ВОДУ на 2021 год, в именно:

Решение от 24.12.2020 

номер 116

Об установлении обществу с ограниченной ответственностью «КРЕМЕНЧУГСКАЯ ТЭЦ» скорректированных тарифов на тепловую энергию, ее производство, транспортировку и поставку, услуги по снабжению тепловой энергии и поставки горячей воды для категорий потребителей.

Решение от 24.12.2020

номер 117

Об установлении скорректированных тарифов на производство тепловой энергии публичному акционерному обществу «Крюковский вагоностроительный завод»

Решение от 24.12.2020

номер 118

Об установлении скорректированных тарифов на тепловую энергию, ее производство, транспортировку и поставку, услуги по снабжению тепловой энергии и горячей воды для соответствующей категории потребителей, предоставляемые коммунальным предприятием «Теплоэнерго».

Напомню, что в Кременчуге на сегодняшний день действуют одни из самых высоких тарифов на тепло и горячую воду по Украине!

Городские начальники, а также народные избранники, вы присягали в начале своей каденции народу, а не олигархам!

Будьте с народом в этот сложный час, не играйте с огнем...

В случае игнорирования данного обращения, мы оставляем за собой право на сбор общественности для дальнейших действий, мер и контрмер по защите Конституционных прав и свобод, со всеми вытекающими!

P. S. У ВАС НА ВСЕ ПРО ВСЁ ВРЕМЯ ДО 21 ЯНВАРЯ 2021".

 

 

Але чи відреагує місцева влада Кременчука на всі ці скарги і вимоги? Зважаючи на те, як поверхово вона реагувала раніше, навряд чи. 

Термін "подумати" в чиновників закінчується 21 січня. Якщо ж реакції не буде, то вже наступного дня, 22.01, в День соборності України, біля будівлі міської ради відбудеться мирна акція проти підвищення тарифів - кременчужани зберуться на площі Перемоги об 11.00.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 57 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 108 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 328 0