Новини з 1996 року

Кременчужани обурені відключенням газу. Газовики проти мешканців будинку №11 кварталу 101

Іона Харченко 01 березня 2019 16:15 462 0

У Кременчуці більше 40 квартир залишилися без газу. Серед тих, кому відключили газ, і мешканці будинку №11, що у кварталі 101.

А відключили ж газ у відповідності до цього оголошення, яке помістили на будинку 4 дні тому.

«Шановні абоненти, які мешкають у кварталі 101, будинок №11. «Кременчукгаз» повідомляє, що відновлення газопостачання буде проведене лише за умови допуску до газових приладів у кожну квартиру. Роботи будуть проводитись з 1 березня 2019 року. Адміністрація «Кременчукгаз».

 

 

Як ми раніше писали,  Кременчукгаз перекрив газопостачання в квартирах цього будинку ще 26 лютого через зниження тиску в стояках газопостачання. Тепер же комунальники виправдовують відключення газу відсутністю доступу до деяких квартир.

А ось що з цього приводу мешканець будинку Роман Петричук написав у Фейсбуці:

«Газ відключили 27-го по всьому будинку. Люди вже третій день сидять без газу. Начальник міськгазу в інтерв'ю на "Візиті" говорить: профілактика. А в цей час по будинку ходить чоловік і розказує, що газ відключений за рішенням суду. Рішення суду не показує, говорить, що його можна переглянути на сайті. Каже, що він начальник дільниці по боротьбі з боржниками, прізвища не називав, документи не показував. Грубіянить жителям, на показані платіжки не реагує!»

Що ж це за чоловік ходить по будинку й розказує, що газ відключений за рішенням суду? І чи відреагує на це міська влада? Питання залишаються відкритими.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1281 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1945 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0