Новини з 1996 року

Кременчужани обурені чергами на залізничному вокзалі. Стоять по півгодини й більше. Фото

Олександр Курилов 09 червня 2017 17:10 747 2

Мешканці нашого міста обурені штучними чергами на міському залізничному вокзалі. Люди, аби придбати квиток, вимушені витрачати в чергах по півгодини. Однак ще гірше, що жодні прохання до керівництва вокзалу до уваги не приймаються, повідомляє на своїй сторінці в Facebook громадський активіст і волонтер Алла Заможська.

«Кременчук. Черга до ДВОХ працюючих кас. Півгодини в черзі. Не достоялась . Перейшли на другу касу. Цирк продовжується. ПАТ «Укрзалізниця» - звернення зареєстрували. Чекаю на позитивні зміни...» , - так пояснює своє фото волонтер і громадський активіст.

Вона також розповіла, що керівництво вокзалу  категорично не дає книгу скарг, бо «…на вокзалі у Києві та Харкові люди стоять по дві години».

Однак наскільки такий аргумент є переконливим для мешканців нашого міста ?

Однак соціальні мережі в цьому випадку є великою силою і, здається, на залізничному вокзалі після такого скандалу варто чекати ревізорів зі столиці.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Юлия 10.06.2017 09:13

Ну,вы же ещё учитывайте,что наши люди так устроены,что добравшись до окошка кассы,"заходить из далека",долго расспрашивать чем доехать,а как лучше и т.д,хот для этого есть окошко информационной справки. Хотя я и согласна,что 2 работающие кассы-маловато.Думаю,не они себя так сами на смену выводят,а по какому-то графику...

Tanchik 09.06.2017 22:32

Почти у каждого, кто там стоит есть телефон или компьютер, через которые можно выбрать и купить билет, не поднимая задницы с дивана.

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1266 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1930 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2467 0