Новини з 1996 року

Кременчужани обговорюють сьогоднішній напад з ляпасами на кандидата у мери Савченка. МАЛО ДАЛИ. ДАЙТЕ ЩЕ.

Олександр Курилов 22 жовтня 2015 16:12 662 0

Жодного співчуття чи жодного заклику, що нападників слід знайти, а сам злочин розслідувати.

Це в соціальній мережі Фейсбук, одразу в п’яти кременчуцьких групах, триває обговорення сьогоднішнього випадку з кандидатом у міські голови Кременчука, який бореться лише з кандидатом у мери,  представником ПАТ «Кременчукм'ясо» Іриною Дроздовою.

Тож користувач Volodymyr Vlad Tytariv запитує: що за вибори без бійки?

Натомість коментатор Кирило Климчук зауважує, що «постраждалому» потрібно ще було надавати копняків.

Інші користувачі соціальних мереж відмічають, що «такий піар - не новина. Сьогодні, типу "побили", завтра типу "стрілятимуть", а післязавтра "підкинуть" вибухівку. Ну нічого нового!

Дописувач Vladimir Zaytsev у свою чергу нагадує, що з цього приводу писали Ільф і Петров:
— Паниковского бьют! — закричал Балаганов, картинно появляясь в дверях.
— Уже? — деловито спросил Бендер. — Что-то очень быстро.
Останнє таке повідомлення – від громадського активіста Кирила Климчука й говорить  він ось про що.  

«Друзья, поддержите репостом. Лжец Олег Савченко в своей лживой газетенке "Патриот" написал, что на меня открыто два уголовных дела! По данному лживому обвинению я подал на него заявление в милицию. Савченко ничего общего с правдой и патриотизмом не имеет! И он будет наказан в судебном порядке! Сегодня, кстати, узнал, что кто-то дал ему по роже  и этот факт меня очень радует! Он заслужил это!!!»

Про що слід додати , так це про таке.

Як на репортера, загалом цю трагікомедію на кременчуцьких виборах, які завдяки технічним партіям від міськвиконкому стали надзвичайно брудними, хтось має зупинити.

От тільки є питання: хто саме має це зупинити - правоохоронці, міськвиконком з першим віце-мером Калашником та віце-мером Малецьким, які все це дозволили,  окружна виборча комісія, яка відверто підігрує нашим чиновникам, чи прості кременчужани, які дивляться на бездіяльність усіх інших?

У репортера тут немає відповіді, але все має бути за законом. А за законом, знущатися над прізвищем кандидатів  не можна, писати неправду в газетах  про громадських активістів теж не можна, але й ляпаси у відповідь давати кривднику теж не дозволяється.  Тож який тут правильний вихід?

Теги: Місцеві вибори 2015Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись