Новини з 1996 року

Кременчужани обговорюють блокаду торгівлі з окупантами або торгівлю на крові з терористами

Марина Баніт 11 лютого 2017 10:14 817 0

Чимало кременчужан приєдналися у соцмережах до сторінок ФБ Семен Семенченко та «Штаб блокади торгівлі з окупантами» й активно обговорюють події, що на слуху в українців.

Поки мирне населення у своїх містах то живе, то виживає, на Сході країни учасники бойових дій в АТО та Збройні сили України, об’єднавшись, намагаються побороти «торгівлю на крові».

Мова про те, що мужні чоловіки разом з депутатом Семеном Семенченком почали кілька тижнів тому блокування контрабандних перевезень з Донецька, у тому числі й найбільш прибуткової сировини – вугілля, яке українська влада закуповує в одіозних ватажків так званих ДНР та ЛНР.

 

 

Активісти розуміють, що куплене Україною в окупантів Донецька вугілля є нічим іншим як підтримкою агресора, який проливає кров українців, що гинуть в АТО, та мирного населення.   

Тому українці намагаються у мирний спосіб блокувати поїзди та інший транспорт з контрабандою і привертають увагу до цього всіх.

Прем'єр-міністр Гройсман та міністр енергетики підтвердили, що торгівля ведеться. 

Відповіддю української влади були масові виступи на усіх ЗМІ політиканів, які почали стверджувати, що Україна без цього вугілля, купленого у терористів, загине. 

Коли хлопці почали розвіювати це твердження, пояснюючи, що вугілля можна купувати в інших місцях, причому дешевше, тоді пару автобусів тітушок та загін поліцейських, якими керувала невідома сила, приїхали розганяти активістів.

Днями до активістів приєдналися бійці Збройних сил України, які взяли відпустку.

 

 

 Але керівництво, дізнавшись про місце відпустки, бійців відкликало.

Та, незважаючи на труднощі й боротьбу не з ким-небудь, а з владою, активісти продовжують блокаду торгівлі на крові.

Для інформування населення у соцмережі ФБ створено сторінку «Штаб блокади торгівлі з окупантами».

Також на своїй сторінці у ФБ Семен Семенченко інформує про все, що відбувається щоденно, викладає фото, відео тощо.

На думку Штабу блокади торгівлі з окупантами, поки українські олігархи будуть наживатися на АТО, доти триватиме війна та вбивство наших бійців на Сході. Тому Семен Семенченко закликає громадян розібратися у проблемі самим, а не слухати зацікавлених осіб та допомогти поширенням інформації та по можливості матеріально, приїжджати на блокування, щоб закрити криваві поставки. Таким чином, на його думку, й тероризм буде придушено.

Лев Підлісецький на сторінці у ФБ розмістив таке пояснення: 

"Кажете, не виживемо без антрациту з окупованих територій?! Ок, скажіть, скільки часу треба, щоб негайно замовити доставку з ПАР та отримати антрацит в Україну? Три тижні! Ось на ці три тижні зробити “вікно”, але всі українці будуть знати, що ще три тижні ми фінансуємо терористів та окупантів.

Скільки часу, щоб перевести з антрациту на газову групу вугілля?! Шість місяців? Тепер потрібно сказати, що як мінімум останні 6 місяців ми свідомо фінансували терористів та окупантів.

Чи можемо ми вимагати фінансових санкцій від Заходу щодо осіб, що фінансують тероризм та окупацію, а самим продовжувати їх фінансувати ще й з особистим збагаченням? ДОСИТЬ!"

Блокада триває.

 

 

 

 

 

Теги: Блокада торгівлі з окупантамиУчасники АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 575 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 974 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1428 0