Новини з 1996 року

Кременчужани невдоволені мером Малецьким. На одній "хреновухе" довго не протягнеш

Олександр Курилов 12 січня 2018 16:08 1575 0

Користувачі соціальної мережі Фейсбук з нашого міста висловлюють невдоволення діями міського голови Кременчука.

Зокрема, меру Малецькому зауважують, що принцип нашого міськвиконкому: виробляти «видовища замість хліба», тобто гулянки замість нормального життя, спрацьовує погано.

Про це в соціальній мережі пише мешканка міста Марія Самсонова.

І головний висновок її слів – від хреновухи, яку продають на площі перед міськвиконкомом, життя в Кременчуці комфортнішим не стає.  

«Друзі, а вам не здається, що ялинка - це як гречка (гулянки і п'янки). А чому за підвищення вартості опалення всі мовчать і мовчали? Народ любить хліб і видовища.

Краще б він (мер Кременчука)  виграв номінацію "Мер-реформатор", ніж яйце-кульку на ялинку. Яке досягнення для міста?  А решта - дармоїди - радіють, вам проїзд підняли - радійте, вам опалення підняли - радійте, бюджетні бабки дерибанять - радійте, заступник мера з будівництва заробив квартиру собі за дозвіл про будівництво будинку на Красіна – радійте…

У них усе добре, але не у вас. Але ви їжте кульки на ялинці, медовуху та буде вам життя, як хреновуха…» - зауважує кременчужанка про свої роздуми.

Слід додати, що негативної реакції на слова мешканки міста немає.

Бо, з одного боку, справді можна милуватися кременчуцькою ялинкою, але така радість буде аж до того, поки мешканець міста не загляне в платіжку з оплати за комунальні послуги або не зіткнеться з існуючою реальністю у кременчуцьких лікарнях чи управляючій компанії.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 414 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 704 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 874 0