Кременчужани – на чемпіонаті України та світу

Анастасія Лисенко 02 вересня 2015 14:11 350 0

23 серпня в Одесі завершився чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юніорів.

У перший день змагань кременчужанин Антон Тимофієнко (тренер Василь Карелін) переміг у ваговій категорії до 73 кг, забезпечивши собі місце у збірній України для участі в Чемпіонаті Європи у Латвії.

У ваговій категорії до 55 кг кременчужанка Вікторія Іванюк поступилася у першому поєдинку. А В’ячеслав Конрадій (тренер Володимир Лизун), поступившись майбутньому чемпіону, виборов третє місце на чемпіонаті України.
24 серпня у місті Муджу (Корея) відбувся 2-й кадетський чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ. У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів з 59 країн світу.

Дар’я Кареліна з Кременчука змагалася серед дівчат вагової категорії до 47 кг. Вона, на жаль, не змогла пробитися з 1/16 фіналу до півфіналу - перемогу здобула спортсменка з Канади Сейлі Петерсон. Кременчужанка поступилася їй з рахунком 10:6.