Новини з 1996 року

Кременчужани можуть взяти участь у школі громадських радників

Ксенія Омельченко 16 липня 2017 09:34 569 0

Восени в Україні стартує навчання міжрегіональної команди громадських радників. Учасники пройдуть спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, дізнаються та навчаться, як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади.

Подати свою кандидатуру на навчання досить просто – необхідно заповнити інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року.

Організатори пропонують навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Учасник зможе вибрати  зручний для себе графік навчання і розповісти про свій досвід та бачення змін у громаді. Результати опитування опрацьовуватимуться конкурсною комісією і за їх висновком конкурсанти будуть запрошені до участі в навчанні, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року.

Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь у всіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат.

За детальною інформацією можна звернутись у Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, що знаходиться за адресою: вул. Небесної Сотні, 54.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 111 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 277 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 632 0