Новини з 1996 року

Кременчужани можуть скласти онлайн-пазл української космічної ракети “Циклон”

Валерія Макряшина 25 березня 2020 16:15 555 0

У конструкторському бюро “Південне” пропонують розважитись під час карантину складанням онлайн-пазлу української космічної ракети “Циклон”. Гра підійде і дітям, і дорослим.

“Мабуть, найважче обмеження пересування переносять наші любі дітки, які звикли до активного способу життя. З іншого боку, карантин – вдалий шанс дізнатися щось нове і самовдосконалитися.

Та, звичайно, є вдосталь часу й на розваги, й на ігри. Чим іще зайнятися, якщо всі мультики вже знаєш напам’ять і розрядився смартфон? Пропонуємо вирішити стару добру головоломку – зібрати онлайн пазл «Циклон-4М». Ми впевнені, що це буде цікаво не тільки дітям, а й дорослим”, – ідеться в повідомленні.

Розробники зізналися, що самі під час перевірки роботи пазлу так захопилися, що й не помітили, як промайнув час. Їхній рекорд – 5 хвилин 32 секунди. Чи зможе хтось швидше? 

Нумо до змагання - натиснути ТУТ

 


 

«Циклон-4» — проєкт українського космічного ракетного комплексу (КРК), до якого входить ракета-носій (РН) «Циклон-4» і наземний комплекс, що забезпечує проведення на космодромі робіт із підготовки та запуску РН і корисного навантаження (КН).

Ракета-носій Циклон-4М – це двоступенева ракета-носій середнього класу для виведення космічних апаратів на низькі навколоземні орбіти.

Ракета-носій Циклон-4М поєднує технології ядерних ракет серії Р-36 та космічних ракет серії РН «Зеніт». Прототипом ракети є бойова міжконтинентальна балістична ракета Р-36орб.

Усі космічні ракети серії РН Циклон (РН Циклон-2, РН Циклон-3, РН Циклон-4, РН Циклон-4М) - це радянська ядерна ракета серії Р-36.

У космічній ракеті РН Циклон-4М (на відміну від усіх інших ракет серії Р-36 та їх наступні модифікації, куди відноситься і РН Циклон) ДП КБ «Південне» вперше застосувало екологічно чистий перший ступінь від мирної ракети РН Зеніт, у якій паливо - гас, а окислювач - рідкий кисень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1608 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1944 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2315 0