Новини з 1996 року

Кременчужани можуть розслабитися — цього тижня Крюківський міст не перекриватимуть

Артем Кузьменко 07 серпня 2020 14:35 718 0

Сьогодні, 7 серпня, в будівлі Кременчуцької міської ради провели засідання членів міськвиконкому. На ньому розглянули “мостове” питання, яке не дає спокою водіям нашого міста з кінця липня.

Представник Південної залізниці УЗ Олександр Малик не зміг не похизуватися тим, що працівники в стислий термін і якісно виконали ремонтні роботи, у зв’язку з чим половина одного стику вже готова до експлуатації. Тобто чверть ремонту вже виконали.

 

“Повністю замінений залізобетонний шар, замінена арматура, замінений бетонний шар. Були залишені деякі металеві елементи, а саме робоча арматура, деяка. Але більша частина арматури була замінена і відновлена”.

 

Сьогодні даний стик відкрили для руху автотранспорту і почали роботи з відновлення і демонтажу елементів залізобетону й оголення арматури на каркасі старої частини цього ж стику (з Крюкова на Кременчук).

У зв’язку з цим, міст на вихідні для автомобілів не закриватимуть, тому кременчужани можуть зітхнути з полегшенням — прогнози “експертів” міської ради не справдилися.

Хотілося б, щоб мешканці міста чули хороші новини від представника Укрзалізниці щоп’ятниці, але він не впевнений, що друга частина цього стику не зруйнована і не відірвана.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 139 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 177 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 233 0