Новини з 1996 року

Кременчужани можуть долучитися до всеукраїнської акції захисту довкілля, сфотографувавши пакет

Артем Кузьменко 08 листопад 2019 16:30 519 0

Мінекоенерго пропонує долучитися до акції, мета якої — зменшити шкідливий вплив використання поліетиленових пакетів.

Міністерство енергетики та захисту довкілля України на своїй сторінці у Facebook проводить акцію, спрямовану для залучення всіх небайдужих до популярного зараз екоруху проти використання поліетиленових пакетів.

“Нам набридло спостерігати, як наші міста та ліси переповнені пакетами. Прийшов час сказати #ПакетНЕпотрібен! Цього тижня у Верховній Раді розглядатимуть законопроєкт «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України»”, — зазначено на сторінці міністерства у Facebook.

У законопроєкті йдеться про заборону пластикових пакетів товщиною до 50 мкм та оксорозкладних (оксобіорозкладних) пластикових пакетів. Натомість пропонують альтернативу: торбинки й біорозкладні пакети.

До Хеловіну Міністерство опублікувало моторошні історії, пов’язані з пакетами:

1) Прокидаєшся серед ночі й не можеш дихати, тому що на обличчі пластиковий пакетик, ти знімаєш його з обличчя, але з’являється ще один, і ще один, і ще один.

 

 

2) Засинаєш знову і бачиш сон - наче ти риба, шукаєш їжу і не можеш знайти, бо замість водоростей лише пакети, пакети… пакети.

 

 

3) Ще один кошмар – ти хочеш позбутися пакетика, що причепився до ноги, й не можеш. Зі своєї квартири раптово опиняєшся серед сміттєзвалища, лишаєш пакетик там. А через років 50 знову бачиш той самий сон і той самий пакетик – наче й не було всіх тих років для нього. І коли тебе вже не буде, пакетик залишиться тут, розклавшись на мікропластик, що потрапить у воду та їжу твоїх внуків і правнуків.

 

 

Міністерство пропонує користувачам розміщувати в соцмережах фотографії або картинки на тему шкоди пластикових пакетів для екології під хештегами #ПакетНЕпотрібен #ВіддайПакет #Не_сором_свою_бабусю.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 961 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1796 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 825 0