Новини з 1996 року

Кременчужани хочуть зобов’язати мера Малецького та його замів користуватися громадським транспортом

Олександр Курилов 23 листопад 2018 11:00 436 0

Жителі міста хочуть зобов’язати міського голову Кременчука Віталія Малецького та його заступників користуватися громадським транспортом. На думку громадян, у такому випадку керівництво міста буде володіти ситуацією щодо реальних справ у перевезенні пасажирів.  

«У зв’язку з великою кількістю скарг на якість надання послуг з перевезень мешканців м. Кременчука та відсутністю реагування на вказану проблему керманичів міста, пропоную мера міста Кременчука для потрапляння на робоче місце вранці та ввечері, після закінчення робочого часу, зобов’язати користуватися транспортом загального користування.

Так мер міста та особи, відповідальні за стан транспорту загального користування, будуть завжди володіти ситуацією. Давайте разом змінимо стан справ на краще», - зазначає у своїй петиції житель Кременчука Сергій Богдан.

Слід сказати, що петиція актуальна.

І мова тут не лише про пільги в перевезенні службовим транспортом у наших керманичів, які користуються такими привілеями за рахунок наших податків і не знають, що таке громадський транспорт.

Є інше – це перевезення кременчужан міськими маршрутками, яке є ненормальним.

Громадяни вимушені їхати на роботу та з роботи в переповнених старих маршрутках та ще й з підвищеною вартістю проїзду до шести гривень, що була  встановлена міськвиконкомом без жодних розрахунків.

І така ситуація триває вже не один рік і не два.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 235 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 343 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 385 0