Новини з 1996 року

Кременчужани хочуть, щоб коти стали повноправними жителями нашого міста й частиною екосистеми

Валерія Макряшина 09 вересня 2019 14:00 596 0

Активісти, зокрема голова громадської організації "Екорух "Зелена планета" Геннадій Тертичний, хочуть, щоб мерія Кременчука визнала місцевих котів, яких, до речі, дуже багато, частиною екосистеми нашого міста.

Так, на своїй сторінці в мережі Facebook Геннадій Тертичний написав, що комунальне підприємство "Спецсервіс-Кременчук" знаходиться в кризі й потрібно щось із цим негайно робити. Він зустрівся з одним із віце-мерів, якому запропонував шляхи вирішення даної проблеми.

Серед пропозицій - створення єдиної електронної бази та розробки й затвердження нових правил утримання домашніх тварин у Кременчуці, згідно з його листом від 12 серпня 2019 року.

"Останнім часом спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів у підвальних приміщеннях житлових будівель.

Із метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Кременчука та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства. Взявши за приклад практику м. Львова, м. Варшави, м. Києва, м. Одеси та інших європейських міст, слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, на горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природньої дератизації (санітари міста) - знищення гризунів, які є переносниками багатьох інфекцій. Водночас зобов’язати КП “Спецсервіс-Кременчук” нарешті приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме: проведенню заходів із гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок.

Просимо підготувати проект рішення та затвердити відповідним рішенням міської ради

“Проголошення котів співмешканцями Кременчука – повноправними вільними жителями, визнати частиною екосистеми міста Кременчука, дозволити їм вільно жити в підвалах, на горищах та інших місцях постійного перебування і знищувати гризунів", - зазначив Геннадій Тертичний. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3705 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 134 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 340 0