Кременчужани допомогли збірній України отримати 2 місце на Кубку Європи з дзюдо. ФОТО

Андрій Рубан 12 липня 2016 14:30 445 0

Наші земляки на двох турнірах завоювали призові медалі.

Останніми вихідними відбулися 2 турніри: Кубок Європи у Братиславі (Словаччина) та Кубок Європи в Пакші (Угорщина). На обох турнірах виступала і збірна дзюдоїстів України, серед яких і двоє кременчужан - Єлизавета Каланіна у вазі +78 кг та Каро Марандян у ваговій категорії 66 кг.

Єлизавета Каланіна у Братиславі зуміла одержати три перемоги і завоювати срібну медаль, поступившись італійській чемпіонці тільки за якості перемог.
Каро Марандян у м. Пакші виходив на татамі шість разів, і у п’яти поєдинках одержав дострокові перемоги.

Натомість в одному бою наш земляк таки поступився російському спортсмену у боротьбі за вихід у фінал. Але все ж таки достойно виступив у поєдинку за бронзову медаль, перемігши у спортсмена з Казахстану.

Завдяки медалям кременчужан збірна України отримала можливість зайняти друге загальнокомандне місце у Словаччині та десяте місце в Угорщині.
Вітаємо наших спортсменів із досягненям.