Новини з 1996 року

Кременчужани допомагають ремонтувати дитяче відділення онкогематології Полтавської лікарні. ФОТО

Іона Харченко 16 липня 2019 11:00 359 0

Учора, 15 липня, кременчужанка Тетяна Ященко на своїй сторінці опублікувала звіт про ремонт у дитячому відділенні онкогематології Полтавської дитячої клінічної лікарні. Жінка до свого звіту прикріпила фотографії, які зробила Марина Кольвашенко.

«Увесь ремонт зараз робиться завдяки Маринці, її друзям і благодійникам. Маринці важко самій усе вирішувати та купувати, але вона величезна розумничка і в неї все супер виходить», – написала кременчужанка та зазначила, що вони купили двері, чекає закінчення ремонту витяжна шафа для приготування хімії для введення діткам.

 

 

Наступний етап їхньої допомоги – це меблі. Учора, 15 липня, був майстер і зробив заміри, завтра повинні сказати суму. Тож вони чекають.

«Так само після закінчення ремонтних робіт у маніпуляційній буде проведено ремонт в ігровій. Буде замінено лінолеум і пофарбовані стіни. Після цього Анжела Дмитренко намалює казку для дітей у маніпуляційній та ігровій», – повідомляє Тетяна Ященко.

Тож волонтери планують закупити іграшки для ігрової кімнати, встановити скрізь меблі та почати мріяти і втілювати свої мрії.

 

 

Усіх, хто за казку, любов, доброту, благодійну допомогу та затишок, комфорт і суперумови в дитячому відділенні онкогематології Полтавської дитячої клінічної лікарні, закликають долучатися.

5168 7422 2432 6375 Ященко Тетяна

«P. S. Хочу сказати величезне спасибі Марині Шляпіній і всім її друзям за допомогу», – зазначила жінка.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 134 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 543 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1859 0