Новини з 1996 року

Кременчужани долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту. ФОТО

Іона Харченко 08 листопад 2019 13:30 418 0

Сьогодні, 8 листопада, в Україні відбувся щорічний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цього року його писали вже дев’ятнадцятий раз.

До написання могли приєднатися люди не тільки зі всієї України, а й із різних країн світу. Адже пряму трансляцію вели по радіо, телебаченню й в інтернеті.

Присвячений же захід Дню писемності та мови, який відзначається щорічно 9 листопада. Але цьогоріч цей день припадає на суботу, тому написання радіодиктанту національної єдності перенесли на п’ятницю, 8 листопада.

Кременчужани не лишилися осторонь і також долучилися до написання. Багато з них цього дня, щоб показати національну єдність, патріотизм, одягнули вишиванки.

Адже найголовнішим є не перевірка знань, володіння рідною мовою – українською. Важливим є солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, а також бажання, щоб українці говорили «солов’їною мовою», та збереження її для нащадків.

Диктант писали люди різного віку та різних професій: школярі й студенти, військові та робітники, пенсіонери, домогосподарки. Писали наодинці з приймачем і цілими колективами.

У Кременчуці написати радіодиктант можна було вдома, в бібліотеках, школах, університетах та інших закладах. Так, деякі містяни навіть прийшли писати диктант до телекомпанії «Візит».

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1099 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2102 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2718 0