Новини з 1996 року

Кременчужани діляться враженнями про рахунки за оплату за жовтень. Що подорожчало й як?

Олександр Курилов 08 листопад 2018 10:46 884 0

Мешканці міста в соціальних мережах оприлюднюють отримані рахунки за оплату комунальних послуг за жовтень 2018 року. І загальний підсумок того, що нараховано, – цього року мешканці Кременчука сплачують більше коштів.

Зокрема, за ексвитрати й теплопостачання.

Отже, оплата за квартиру, де прописані 4 особи, на яку ще не нараховували субсидії й площа якої складає 78 метрів квадратних, у жовтні становить 2023 гривні 90 коп.

Найбільшими в цій сумі є вартість опалення – 407,5 гривень, яке обраховували в жовтні  з розрахунку 40,11 гривень за квадратний метр (один тиждень), та ексвитрати – 349,66 грн.

Також родина з чотирьох осіб використала 23 кубічних метри води холодної води, за що заплатила 204 гривні, та ще 208 грн – за каналізацію.

А от гарячої води родина не використовувала й слід розуміти, що у квартирі є газова колонка з лічильником і за використання 38 кубічних метрів газу сім’я сплатила 264,4 гривні. (Нова ціна на газ – 8,55 за куб введена з 1 листопада).

Ще великий платіж – за електроенергію й мова тут про 300 використаних кіловат, за що потрібно сплатити 431,04 гривні.
 


Фото рахунка оплати – з ФБ

 

Натомість інші приклади – рахунок за оплату квартири площею 64,7 квадратних метри за жовтень теж не є особливо величезним, навіть зважаючи на відсутність субсидії за опалення, яка поки що нікому не нарахована. Й тут цифри такі.

Ексвитрати – 269 гривень.

Опалення з розрахунку 40,11 гривень за квадратний метр коштує за один тиждень 338,03 гривні.

Гаряча вода за 2,95 кубічних метри – 266,67 грн.

Газ за лічильником - 6 кубів – 41,75 гривень й електроенергія – 100 кВТ – 90 гривень.

Слід додати, що проблеми з оплатою у людей теж  є й такі стосуються рахунків за електроенергію.

Мова тут про виставлення прогнозованих сум до оплати замість тих, що заповнюють у відповідності до показників лічильника. Це стосується громадян, які користуються бойлером, і проблеми, які є в громадян зі зняттям показників використання електрики та їх передачею в абонентський відділ.

Втім це питання можна вирішити, якщо йти в обленерго й там шукати відповідь на запитання, хто винен і чому це сталося.

Далі ж - про підсумок.

А він такий: тарифи за оплату квартири у жовтні 2018 є ще відносно нормальними.

Але читачі знають, що з 1 листопада підвищено вартість газу до 8,55 гривень за метр і також ще до підвищення цих цін міський голова Кременчука Віталій Малецький разом зі своїми заступниками оголосив про підвищення вартості опалення та гарячої води до надзвичайно високого й рекордного в Україні рівня.

Тож чекаємо тепер рахунків за листопад і, можливо, в них ми побачимо, як і скільки з цих платежів буде компенсовано субсидією, якщо, звісно, така призначена. До того ж не забуваємо, що в жовтні було тепло й опалення в Кременчуці подорожчає з 17 листопада. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись