Новини з 1996 року

Кременчужани бояться вбитися в очікуванні своєї маршрутки. На сайті мерії - нова петиція

Валерія Макряшина 27 вересня 2017 12:54 964 0

На сайті Кременчуцької міської ради з'явилася нова петиція. Кременчужани просять владу провести ремонт зупинки

Авторку даної петиції, Бойчук Ірину Вікторівну, не просто обурює, а вводить у  жах стан зупинки громадського транспорту "В. Пугачова" (колишня "Московська"), що в напрямку Молодіжного. Жінка пише: 

"На зупинці "В.Пугачова" (Московській) у напрямку Молодіжного (з боку Маркетопту) дах самої зупинки вже давно знаходиться в аварійному стані. Щодня на цій зупинці - сотні людей і невідомо, коли настане той день (а він точно настане), коли якомусь нещасному приземлиться на голову шмат того даху, льодяної брили або ще щось. Сама опора там ще нічого - пофарбувати і нехай стоїть ще сто років), але дах - от-от обвалиться комусь на голову".

Авторка петиції вважає, що дах потрібно негайно ремонтувати: зробити не під прямим кутом, а трохи нахиленим назад, щоб стікала вода та сніг, а ще краще було б замінити увесь дах цієї зупинки, зробити хоча б стінку, аби не так сильно задувало вітрами й дощем у негоду тих, хто після роботи довго очікує транспорт.

Також її та увагу багатьох кременчужан привертає величезне дерево, що росте на зупинці, напевно акація, каже жінка. Час від часу його підпалюють своїми недопалками вандали (кидають їх у самісіньке дерево), на думку авторки, дерево в прямому сенсі горить зсередини:  

"Вважаю, що треба його полікувати знавцям, як це робиться, - якимось садовим варом чи ще чимось, і залатати ту дірку, щоб ніхто не робив смітник з величезного дерева".

Обурена жінка і тим фактом, що сміттєві урни, які і так є головним болем для мешканців Кременчука, на даній зупинці відсутні, найближча - біля перукарні поруч.

"Це теж не дуже зручно. А ще нехай хтось зверне увагу не лише на дороги, а й на тротуари, якими просто неможливо рухатися. Той, хто йшов пішки з Гвардійської на Московську (у напрямку Молодіжного) - мене зрозуміє. Вимушені йти аж під каштанами, бо тротуаром іти - ноги можна повиламувати. Іще дуже велика проблема в тих же місцях виникає під час того, коли тане сніг, або після зливи. Якісь дебіли під час ремонту дороги позакривали намертво усю "ливневку". І через те, що воді немає куди стікати, люди бродять мало не по коліна в холодній воді, через що псують недешеве зараз для всіх взуття і найголовніше - мокрі ноги здоров"я не додають...Сподіваюся на підтримку однодумців. Дякую".

 

 

Підтримати петицію можна на сайті Кременчуцької міської ради. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 638 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1044 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1493 0