Новини з 1996 року

Кременчужани борються за асфальт, а не багно під ногами. Але мерія пише відмовки

Артем Кузьменко 30 вересня 2020 15:55 394 0

Представники міської влади й всі, хто туди хочуть потрапити, активізуються лише напередодні виборів. А якщо і беруть участь у якійсь благій для міста справі, то потім приписують це досягнення собі. Такі «народні» діячі люблять робити маленький внесок або його ілюзію в хороші для Кременчука справи, щоб мати можливість пропіаритися. А після цього кременчужани читають так звану «джинсу» – приховану рекламу депутата або чиновника. Автори таких матеріалів, звісно ж, працюють у комунальних ЗМІ міста – одні публікують свої сюжети на Youtube, інші випускають «фіолетову» газету. Як результат, мешканці міста часто читають або чують щось на кшталт: «Це зробили за сприяння такого-то депутата або мера міста».

Але чомусь багаторічні проблеми міста ніхто з любителів пропіаритися вирішувати не збирається. На платформі «Відкрите місто» вже вп’яте з’являється прохання кременчужан заасфальтувати дорогу між ліцеєм №17 і багатоповерхівками на просп. Лесі Українки, 24, 26, 28. Працівники Департаменту ЖКГ відправляли чотири минулі публікації в архів як невиконані.

Кременчужанка Валентина, яка скаржиться на проблему біля ліцею, розповіла, що раніше вона з іншими мешканцями Молодіжного писала в мерію, але комунальники починають писати відмовки про те, що генеральний план з облаштування цієї дороги розробляли двічі: у 2012 й у 2018.

Варто зазначити, що розробка таких планів також коштує грошей, які, звісно ж, беруть з міського бюджету. Тобто всі такі планування роблять за кошти платників податків.

 

«А гроші виділити на саму дорогу чомусь забувають», - каже кременчужанка.

 

Вже кілька днів небо над Кременчуком затягнуте хмарами, інколи йде сильний дощ. Незаасфальтована дорога перетворилася на озеро, яке через деякий час повернеться у свій звичний стан – брудне місиво, по якому діти ходять на навчання й додому. І не тільки діти – авторка публікації сама стала свідком того, як пенсіонери перестрибують «кратери».

 

«А пенсіонерам восени та взимку взагалі важко пройти – доводиться стрибати».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2572 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2581 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3811 0