Новини з 1996 року

Кременчужани активно шукають роботу на карантині - серед них працівники ТЦ, заводів і коледжу

Валерія Макряшина 26 березня 2020 15:00 470 0

За перші 12 днів карантину (12-23 березня) кількість шукачів роботи зросла на 60% порівняно з лютим. Зміни відбулися практично у всіх професійних сферах, віковому та гендерному співвідношеннях. Серед кременчужан, які вимушено залишилися вдома або пішли в неоплачувану відпустку, також стало більше бажаючих підзаробити онлайн, віддалено, не виходячи з дому. 

Як свідчать результати дослідження, яке провели експерти, в період із 12 по 23 березня однією з найпопулярніших професій був топ-менеджмент (частка зросла з 5% до 10%).

"Збільшилась частка на ринку праці досвідчених шукачів, за плечима яких понад 6 років досвіду. Якщо в лютому на них припадало 53% всіх розміщених резюме, то в березні – 67%. А от доля шукачів-початківців без досвіду й таких, які мають стаж до 3 років, навпаки, впала: на 8% та 4% відповідно", - йдеться в повідомленні.

Більшу активність почали проявляти спеціалісти таких вікових груп: 30-40 років, 40-50 років та 50-60 років. 

Також досить відчутно зросла частка резюме, розміщених шукачами-чоловіками: в лютому на них припадало 53%, а в березні - 63%.

Як справи в Кременчуці?

Відповідно до інформації, яка оприлюднена на сайті з пошуку роботи, за місяць тут  було опубліковано понад 350 резюме кременчужан, які шукають "дистанційку" або роботу на неповний робочий день. Лише сьогодні на сайті опулікували 40 таких резюме. Неповний робочий день цікавить 443 кременчужан. Саме стільки резюме опубліковано на сайті за останній місяць.

Робота вдома й неповний робочий день 

Серед бажаючих знайти роботу "з дому" - місцеві та районні журналісти, працівники збиткового підприємства "АвтоКрАЗ" (це, наприклад, кваліфіковані інженери-конструктори, але їм не платять), викладачі Кременчуцького коледжу ім. Остроградського, закритого на карантин, працівники інших нині закритих на карантин кременчуцьких розважальних закладів, спорткомплексів, ресторанів, басейнів тощо. 

Останні вже готові навчитися копірайтингу та бути модератором на сайті, щоб заробити копійку. Деякі з них навіть дістають із полиць свої дипломи про вищу й спеціальну освіту й пригадують, що вони, виявляється, швеї, художники, програмісти, електромонтери, економісти й автослюсарі. 

Що їм пропонують? 

Відповідно до оприлюднених вакансій, працівники на віддалену роботу в Кременчуці геть не потрібні. На сайті лише 11 активних вакансій. На неповний робочий день вакансій трохи більше - 24. Зокрема потрібні касири в супермаркети, вантажники й кур'єри на пошту.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 447 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 666 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 689 0