Новини з 1996 року

Кременчужани - на Закарпаття, у Тячів, кияни - у Кременчук. У нашій прокуратурі нові призначення

Олександр Курилов 09 жовтня 2019 14:45 434 0

У прокурорському середовищі нашого міста відбудуться зміни.

І вони такі. Житель нашого міста Михайло Свириденко буде прокурором місцевої прокуратури на Закарпатті, для чого переїде з Кременчука в Тячів.

А друга зміна - в нас буде ще один і невідомо який за рахунком прокурор місцевої прокуратури. Звати нового законника - Олександр Зорін. Він із Вишгорода, що під Києвом.

Про те, що в Кременчуці кількість прокурорів збільшується, повідомляє сайт НАЗК, де претенденти на цю посаду оприлюднюють свої статки.

Отже претендент на посаду місцевого прокурора Михайло Віталійович Свириденко проїде до Тячіва з Полтавського обласного управління юстиції, де в нього заробітна плата складала 72236 гривень.

Але головний прибуток цей кандидат, звісно, отримував не в юстиції, але в ТОВ "ТД "Техпромресурс", і мова в цьому випадку вже про 1,49 мільйона гривень, отриманих за минулий рік.

Інше, що слід додати, – мова про знайомі прізвища, й у Кременчуці прізвище Свириденко, а ім'я Віталій, який, вочевидь, є батьком Михайла, – відоме.

Віталій Свириденко досить довгий час був начальником відділу міліції Автозаводського району нашого міста.  

Натомість другий кандидат на посаду місцевого прокурора - Олександр Зорін, є учасником бойових дій і з цього приводу він повідомляє, що отримує щороку до 5 травня грошову допомогу.

А заробітну плату Олександр отримував у Головному управлінні Нацполіції в Київській області в розмірі 132,8 тисяч за минулий рік.

І його місце роботи пояснює, чому майбутній працівник прокуратури Кременчука вказує у своїй декларації дві квартири. Перша - не його, але його рідних у Вишгородському районі Київської області, друга – кременчуцька - його, його дружини і дітей.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 99 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 230 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 361 0