Новини з 1996 року

Кременчужанам, які мають власний бізнес, про рейдерські атаки будуть повідомляти по телефону

Валерія Макряшина 13 серпня 2019 16:00 91 0

Власників бізнесу про рейдерські захоплення попереджатимуть простим СМС-повідомленням. Служба безпеки України готується запровадити механізм боротьби з рейдерством. 

Якщо в реєстрах власників бізнесу будуть відбуватися зміни без їх відома, людина отримає СМС-повідомлення, передає UBR.ua. За словами радника в.о. голови СБУ Дмитра Дубілета, в СБУ розробляють механізм, який допоможе захистити майно власників бізнесу.

“Ми хочемо створити систему, яка б інформувала власника, що з його майном відбуваються якісь реєстраційні дії”, - сказав Дмитро Дубілет.

Така система дозволить швидко блокувати незаконні дії і поставить власника до відома.

Антирейдерська група, до якої входить Дубілет, планує до кінця 2019 року добитися зниження рейдерства на рівні 80-90%.

За інформацією пресслужби СБУ, 9 серпня затримали групу людей, які незаконним шляхом, маючи електронні ключі, здійснили від імені померлих  понад 300 реєстраційних дій.

“Використовуючи незаконно отримані ключі доступу до Державних реєстрів, організатори оборудки без згоди власників відчужували земельні ділянки, об'єкти нерухомості та корпоративні права. Вони систематично вносили неправдиві відомості до державних баз даних, використовували підроблені документи, печатки, бланки та штампи підприємств, установ та організацій різних форм власності», – йдеться в повідомленні СБУ.

У СБУ нагадують, що з липня 2017 року до серпня 2018 року на підставі заяв від імені померлих осіб рейдерською групою було вчинено понад 300 реєстраційних дій щодо переоформлення нерухомого майна на всій території України, зокрема в Донецькій, Луганській областях і ТОТ АР Крим.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 285 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 392 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 522 0