Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Кременчужанам страшно їздити через Пивзаводський міст. Впаде як міст в Італії

Валерія Макряшина 06 вересня 2018 13:31 1199 0

Сьогодні на засіданні штабу з підготовки опалювальних систем до морозів представники ЗМІ поцікавилися у віце-мера Валерія Декусара про Пивзаводський міст, на якому нещодавно утворилася велика дірка. 

Варто відмітити, що дірка вже починає збільшуватися, зокрема за останні дні серпня вона стала більшою на 10 см. Втім виявилося, цей факт, як і факт смороду в Кременчуці, хвилює самих містян, а не наших чиновників.

Місцеві мешканці кажуть, що їм страшно їхати через міст у громадському транспорті, зокрема в тролейбусі, який, набитий людьми, важить, як ціла вантажівка, тощо. 

На питання журналістів, коли буде обіцяний ремонт шляхопроводу, віце-мер Валерій Декусар відповів, що наразі ситуація на Пивзаводському шляхопроводі стабільна - дірка промаркована й не збільшується, а про ремонт поки говорити зарано. За його словами, спочатку потрібна експертиза стану всього мостового переходу, а потім – ремонт.

Щодо того, як бути взимку, віце-мер відповів, що відремонтувати увесь міст, змінити всі опори за два місяці просто нереально.

А щодо ожеледиці, то вантажівки, які розвозять сіль по дорогах міста, на Молодіжний їздитимуть в об'їзд, а не через Пивзаводський міст, як було завжди. 

Потім В. Декусар почав розповідати про те, що великого навантаження на міст наразі немає - вантажівки їздять в об'їзд, на місці чергують патрульні й усе добре.

На що депутатка Оксана Піддубна, яка підтримала журналістів, тому що до неї особисто  телефонують схвильовані станом мосту кременчужани, запитала, чому б не відпрацювати питання встановлення тимчасових опор. 

Однак Валерій Декусар цю можливість відкинув, сказавши, що такі методи - недієві.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0