Новини з 1996 року

Кременчужанам слід переймати досвід Києва у боротьбі з недобросовісними водіями

Альбіна Козлова 29 листопад 2018 16:33 465 0

Сьогодні кременчужани повсюди скаржаться на умови перевезень на міських маршрутах, і не лише на брудні салони маршруток, а й на бруд у тролейбусах.

Також неодноразово кожен кременчужанин ставав свідком грубої поведінки з боку водіїв чи кондукторів. Звичайно, це нікому не приємно, адже люди платять зі свого гаманця за послуги, тож мають право вимагати поваги до себе та надання транспортних послуг у безпечних для власного здоров'я й життя умовах.

А ось в інших містах чиновники всілякими методами борються з недобросовісними маршрутниками. Наприклад, у Київській мерії створили базу даних про несумлінних водіїв.

Такий собі чорний список водіїв, на яких надійшло декілька скарг від містян. Вони можуть писати скарги на сайт, телефонувати, а ще за наявності доказів (фото чи відео) про грубе порушення правил дорожнього руху водія звільнятимуть, повідомляють у Київській міській державній адміністрації.

Тож постає питання: чому б замість марних петицій про вимоги до водіїв не зробити базу даних про них, куди б пасажири направляли свої скарги й у Кременчуці? Це було б набагато дієвіше, аніж гнівні пости в соцмережах.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3399 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 108 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 299 0