Новини з 1996 року

КРЕМЕНЧУЖАНАМ ПОКАЖУТЬ ЯКІ ВОНИ «РОЗУМНІ». У МЕРІЇ ПРИДУМАЛИ ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ З ДОПОМОГОЮ ПЕТИЦІЙ

Олександр Курилов 14 вересня 2015 15:38 828 0

Молода команда нашого міськвиконкому покаже кременчужанам у повному обсязі те, чого варті голоси мешканців нашого міста  та пропозиції виборців.

Для такого кременчуцькі чиновники вдадуться до запровадження електронних петицій мешканців міста до «батьків Кременчука».  Загалом непогану справу у нашому місті трішки «удосконалять».

Про те, що Кременчуцький міськвиконком надалі втілить у життя справу електронних петицій і все матиме такий же вигляд, як на сайті Президента України,  де більшість цих петицій не надто розумні, репортерам міста розповів керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов.

«Ми вводимо у міськвиконкомі Інтернет-петиції. Їх можна буде формувати прямо на сайті міськвиконкому. Для того, аби ці кременчуцькі  петиції міська влада розглянула, а ви читали, які вони – петиції  на сайті Президента України, такі у нас має підписати всього 250 мешканців міста», - розповів керуючий справами міськвиконкому.

Інше, про що він зазначив, – петиції від кременчужан розглядатимуть так само, як і листи – через відділ звернення громадян  міськвиконкому.

Очікується, що відповідне рішення міськвиконкому про запровадження петицій у Кременчуці (його, за словами пана Шаповалова, скопіювали із сайту Президента України) затвердять на наступному рішенні міськвиконкому.

Звідки взята цифра у підтримці петицій у 250 голосів, а не, наприклад, 25 чи взагалі жодного, – Руслан Шаповалов не уточнював.  

 

Теги: петиції

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись