Новини з 1996 року

Кременчужанам покажуть "Український Донбас"

Bylyna 27 липня 2015 12:02 665 0

Якою творчістю займаються переселенці з окупованого Сходу України й що думають про майбутнє України, можна буде дізнатися на серії заходів у бібліотечній системі для дорослих з 30 липня по 2 серпня

«Український Донбас» - таку назву має цикл культурно-освітніх заходів, що пройдуть у  Центральній бібліотеці для дорослих по вулиці Щорса, 66/13. 

30 липня,  з 17-ї години вечора, працюватиме майстерня з декупажу. «Творчість дарує тепло рідного дому» - так називатиметься акція, під час якої всі охочі зможуть спробувати себе в цьому вжитковому мистецтві. Модераторами заходу будуть жінки-переселенці з мистецької ініціативи «АртДом». Організатори обіцяють забезпечити учасників майстер-класу матеріалами для творчості.

31 липня, о 16:00, - зустріч з доктором філософських наук, професором і активістом Олександром Єременком (Луганськ) та презентація книжки філософської публіцистики «Роздуми про луганську Вандею». Вхід вільний. 

Книга  - це філософська рефлексія Олександра Єременка на події 2014, про європейські цінності, спробу захистити їх від стихії радянської свідомості, що дрімала в душах мешканців Донбасу.

2 серпня, о 17.00, -  показ документальної стрічки «Відторгнення. Битва за Україну», присвяченої подіям у Донецькій та Луганській областях минулої весни – «розхитуванню» Донбасу. Вхід вільний.  

Фільм є результатом співпраці ініціативи Євромайдан SOS, Київського Будинку прав людини, Центру Громадянських Свобод та інтернет-каналу Ukrlife.tv. Прем’єра фільму відбулася в Києві 5 червня. Демонструвався у Братиславі, Брюсселі, а також у Сєвєродонецьку.

 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись