Новини з 1996 року

Кременчужанам не рекомендують купатися на міських пляжах

Іона Харченко 19 липня 2019 18:00 171 0

За результатами останнього дослідження, показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) пляжу «Центральний» та  води річкової (р. Сухий Кагамлик) пляжу в районі парку «Кагамлицький» не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») та в кінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 2 100 000 (при нормативному показнику не більше 10 000). На пляжі в районі парку «Кагамлицький» 370 000 (при нормативному показнику не більше 5 000).

Вищевказані індекси свідчать про загальну бактеріологічну забрудненість водойм. Фахівці звертають увагу відпочивальників, що при потраплянні в шлунково-кишковий тракт людини лактозопозитивна кишкова паличка може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

Із метою недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань під час відпочинку, вони рекомендують городянам і гостям міста утриматися від купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжі в районі парку «Кагамлицький» (р. Сухий Кагамлик).

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 288 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 397 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 523 0