Новини з 1996 року

Кременчужан запрошують створювати вуличні меблі для GreenFest у Ревівці

Ксенія Омельченко 13 вересня 2017 09:03 594 0

Як власними силами за мінімальні ресурси спільно з друзями та сусідами облаштувати двір або зону для відпочинку в мікрорайоні? Головне - бажання.

ГО "Культурний діалог" запрошує містян на майстер-клас з виготовлення вуличних меблів.

- Ревівська громада підкорила нас своєю активністю під час Майстерня міста в Кременчуці/Urban Workshop in Kremenchuk! Саме тому ми з радістю підтримали їхню ініціативу провести свято мікрорайону - Revivka Green Fest! Долучайтеся до облаштування фестивальної локації 16-17 вересня (зупинка "Хлібна база"- кінцева 17 маршруту), з 11:00 до 17:00, та відчуйте, як приємно робити зміни власними силами! - коментують подію активісти.

Учасники майстер-класу зможуть отримати унікальний досвід майстрування та спілкування: навчитися володіти інструментами, відточити навички столярної майстерності, весело провести час у компанії завзятих та активних людей.

Матеріали та інструменти будуть забезпечені. До того ж ревівські активісти обіцяють частування.

- Філософія Зеленого Фесту на Ревівці: ламаємо стереотип, що талановита молодь не зацікавлена в розвитку міста, доводимо, що Кременчук - центр України, переконуємо, що Ревівка - центр міста, бо: #де_люди_там_і_центр! - зазначають у команді організаторів.
 


 

За останньою інформацією, керуватимуть воркшопом "Зелений Фест на Ревівці": облаштування локації - молоді архітектори:
          
Валентина Бондаренко - переможниця цьогорічного конкурсу молодих архітекторів України на Міжнародному Архітектурному фестивалі Canactions’17;
          
Даша Корба  - студентка архітектурного факультету КНУБА, кураторка Майстерні міста в Кременчуці/Urban Workshop in Kremenchuk.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1028 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2027 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2644 0