Новини з 1996 року

Кременчужан запрошують стати учасниками Міжнародної культурно-освітньої поїздки

Ксенія Омельченко 01 лютого 2017 12:31 457 0

Плануються візити волонтерів до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

Кременчужан запрошують взяти участь у Міжнародній культурно-освітній поїздці «Гуманітарно-медична співпраця». Поїздка організовується згідно з Планом спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» з метою розвитку волонтерського руху. 

За програмою, волонтери будуть відвідувати медичні заклади, обговорювати перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів.

Міжнародні поїздки плануються до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії з 23 по 30 квітня 2017 року.

Читайте також: 
Дзюдоїстка з Кременчука поїде на Континентальний Кубок з дзюдо

До участі у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, викладачі, студенти вищих медичних навчальних закладів тощо. Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Орієнтовна програма Міжнародної культурно-освітньої поїздки. Документи для оформлення візи надсилаються або надаються особисто до 3 квітня 2017 року Всеукраїнській молодіжній громадській організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62.

 

 

 

 

Теги: Культура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись