Новини з 1996 року

Кременчужан запрошують на презентацію збірки Олександра Ємця "Зажиття"

Ксенія Омельченко 11 червня 2018 13:36 765 0

Артгрупа "Творчий Кременчук" запрошує кременчужан на презентацію збірки Олександра Ємця  "Зажиття".

Презентація запланована на 15 червня у відділі абонементу ЦМБ ім. Горького, що по вулиці Соборній, 11. Початок заходу о 18.30.

Більше про збірку розповідає сам поет:

"Усім привіт, мене звати Сашко і я презентуватиму в Кременчуці власну поетичну збірку. Я буду радий розділити з вами презентацію загалом і той невеличкий білий квадратик зі стороною у 148 міліметрів, зокрема.

Як і попереднього разу, в збірку увійшли вірші, написані за минулі чотири роки. Тобто в папері тепер можна студіювати моє життя сумарно за вісім. Незрівнянна кременчуцька художниця Яся Гольберг погодилася продовжити традицію та проілюструвала нову збірку. Тому окремо я пропоную вам прийти та переглянути картинки, вони того варті.

Засновник артгрупи “Творчий Кременчук” Олександр Ткаченко вважає доречним описати нову збірку: “...ніби новий світ, який повстав із туману «Ефекту повної присутності» – першої збірки автора. Усе ніби знайоме, ніби очікуване, але водночас інакше та якісно нове”. Нова збірка справді багато в чому є розвитком надбань “Ефекту” , тому багато в чому вони є протиставленням одне одного. 

Аби детальніше та цікавіше розповісти про все це, чекатиму на охочих до дрібки поезії вже цієї п’ятниці. Приходьте, я не заберу у вас багато часу, а вона — багато місця".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1563 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1642 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1561 0