Новини з 1996 року

Кременчужан запрошують на Міжрегіональну виставку-турсалон

Іона Харченко 20 квітня 2019 11:20 137 0

18 і 19 травня в рамках святкування Дня Європи в Полтаві проходитиме XIII Міжрегіональна виставка-турсалон  «Відпочивайте на Полтавщині!».

Цьогоріч головним мотивом проведення виставки-турсалону обрали  гастрономічну тематику.  На виставці планується демонстрація гастрономічних уподобань жителів Полтавського краю. На заході представлять традиційні та сучасні туристичні продукти, страви, які готують у різних куточках Полтавщини. 

До участі в XIII Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!» запрошуються всі кременчуцькі підприємства, які працюють у гастрономічній сфері. Всі зацікавлені суб`єкти господарювання, які мають бажання презентувати на обласному рівні свої фірмові страви та туристичні продукти, за  додатковою інформацією можуть звертатися  до управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, контактний телефон:  3-51-69.

Учасникам виставки-турсалону також запропонують відвідати фестиваль «Решитилівська весна» (м. Решетилівка), Миргородський літературно-меморіальний музей Давида  Гурамішвілі (м. Миргород), який відзначає 50-річчя від дня відкриття.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись