Новини з 1996 року

Кременчужан запрошують на міжнародний поетичний фестиваль у Полтаві

Ксенія Омельченко 06 червня 2018 13:19 793 0

З 8 по 10 червня в Полтаві відбудеться Міжнародний поетичний фестиваль "Meridian Poltava". У рамках фесту, щоб створити сучасне інтелектуальне культурне обличчя міста, до обласного центру завітають не тільки кращі автори з України, а й з країн Швеції, Німеччини та Великобританії.

Серед попередньо заявлених учасників — Юрій Андрухович, Галина Крук, Ірина Цілик, Андрій Любка, Сергій Жадан, Оксана Забужко (Україна), Ігор Померанцев (Великобританія — Україна), Катя Петровська (Німеччина), Інгрід Калленбек (Швеція) та багато інших. Стала відома й одна з локацій фестивалю: літературні читання та презентації книжок українських і німецьких авторів відбуватимуться в Полтавському краєзнавчому музеї ім. Кричевського. Як зазначають організатори, фестиваль — це данина памʼяті жертв Полтавської битви.

Зауважимо, що "Meridian Poltava" є аналогом відомого літературного проекту "Meridian Czernowitz", що з 2010 традиційно відбувається у Чернівцях. За цей час його відвідали близько двох сотень митців з різних країн, а в місті проводять численні поетичні читання, лекції, перфоменси та презентації.

Тож програма полтавського фестивалю:

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1598 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1678 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1594 0