Новини з 1996 року

Кременчужан закликають долучитися до глобальної акції «Година Землі»

Валерія Макряшина 28 березня 2020 16:30 325 0

Кременчужан закликають долучитися до глобальної акції «Година Землі» 28 березня та на годину вимкнути світло.

«Під час карантину приділіть годину своїй планеті», – заявили у КМДА.

ГОДИНА ЗЕМЛІ – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів. 

Світло та електричні прилади закликають вимкнути з 20:30 до 21:30 години.


Як пише сайт wwf.ua, щорічно у Годину Землі відбувається символічне відключення світла на одну годину (у 2020 році – 28 березня, з 20.30) – у домівках, офісах та біля визначних місць і споруд світу. Згасають Лондонське око, театр Сіднею, єгипетські піраміди, міст Ґолден Ґейт у Сан-Франциско, Колізей у Римі, як символи надії на активні дії кожного з нас заради сталого, дружнього до природи світу. 

У понад 180 країнах відбуваються тисячі подій – від спільних медитацій до фестивалів та пробігів задля підтримки імпульсу цієї Години. 

“Цього року Година Землі фізично відзначатиметься по домівках. Наша увага зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті. Година-рефлексія, година внутрішньої дії задля створення світу, де люди живуть у гармонії з природою. І собою!” – йдеться в повідомленні

В Україні Година Землі об’єднала понад 80 міст, сотні організацій, бізнесів та навчальних закладів. Зовнішнє освітлення вже згасало на Хрещатику, біля Софійського та Михайлівського соборів, Театру опери та балету в Одесі, Свято-Успенського собору в Полтаві, Тернопільського та Луцького замків. Свічки запалали в сотнях домівок і ресторанах, відбулися акустичні концерти, вогняні шоу, перегляди фільмів на екологічну тематику, екоярмарки та велопробіги.

Година Землі, як і раніше, – символічне вимкнення на одну годину зайвого освітлення та електроприладів, час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але головне – це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок – власних, родини, компанії та цілої країни заради життя в гармонії з природою.

Годину Землі започаткував Всесвітній фонд дикої природи WWF в Австралії як символічну акцію, покликану привернути увагу до проблем зміни клімату та необхідності заощаджувати ресурси.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2549 0