Новини з 1996 року

Кременчужан очікує подорожчання тарифів на тепло та гарячу воду

Ксенія Омельченко 10 серпня 2018 11:17 1473 0

Сьогодні на засіданні виконкому було погоджено рішення про підвищення тарифів на тепло та гарячу воду.

Це означає, що вже з вересня за 1 гігакалорію доведеться платити на 31% більше, за 1 кв. м житлової площі  - 32%, а також на 34% здорожчає 1 куб гарячої води.

При цьому втрати теплової енергії в нашому місті складають 26%, з яких 13% приходиться на магістральні теплові мережі й ще 13% - на квартальні. Ці втрати враховуються при формуванні тарифів, а отже за них кременчужани теж платять.
Підвищення тарифів керівник Кременчуцької ТЕЦ Олексій Алексєєнко пояснив і тим, що необхідно виплачувати заробітну плату працівникам. І якщо на серпень кошти ще є, то на вересень уже немає.

- Вопрос такой. Получается, у нас тариф повышается, не считая повышения цен на газ? То есть мы ожидаем, что цена на газ будет повышена. И если она будет столько стоить, то вы, естественно, еще раз повысите тариф? - запитала у керівника ТЕЦ Оксана Піддубна.

На що Олексій Алексєєнко відповів: "Конечно".

А Віталій Малецький нагадав, що «Полтаваобленерго» подало документи на зміну тарифів ще в жовтні минулого року. Однак аналіз документів Антимонопольним комітетом виявив порушення та відіслав на доопрацювання. Та вже зараз зауважень у АМКУ немає.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1141 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2143 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2761 0