Новини з 1996 року

Кременчужан очікує нове подорожчання ексвитрат

Ксенія Омельченко 10 липня 2018 13:08 856 0

Про це стало відомо сьогодні, 10 липня, в міськраді, під час конкурсу на обрання управляючих компаній для обслуговування житлових будинків.

У конкурсі, як і очікувалося, брали участь лише дві компанії - «Житлорембудсервіс» та «Місто для людей». Ті самі компанії, в яких нещодавно завершився термін дії попереднього договору. 

Чому невелика компанія "Перспектива", яка займається обслуговування ОСББ, не взяла участь у конкурсі й чому конкурс взагалі не нагадує конкурс, стає зрозуміло з прописаних умов. Зокрема, потенційні учасники повинні мати матеріальну базу й техніку для обслуговування величезної кількості будинків, а саме: 685  в Автозаводському районі та ще 414  – у Крюківському. 

Така відсутність конкуренції на ринку управителів житла має неприємні наслідки для самих кременчужан. Передусім це стосується підвищення вартості послуги.

За Законом «Про особливості здійснення права власності…» терміну "тариф на ексвитрати" немає, а отже вартість відповідної послуги пропонують виконкому самі конкурсанти. Що й зробили «Житлорембудсервіс» та «Місто для людей».

У своїй документації, яку компанії підготували на конкурс, вони вказали вже нові тарифи, що в середньому підвищені на 1 грн за кожен кв. м квартири. Відповідно, якщо раніше вартість послуги складала 3,50 грн, то тепер це 4,50 - 4,70 грн.

Переможців конкурсу мають назвати завтра, однак, зважаючи на те, що конкурс безальтернативний, найімовірніше, управителями залишаться компанії, які й були. Нові тарифи в такому випадку почнуть діяти лише після затвердження виконкомом рішення конкурсної комісії. Можна припустити, що з початку серпня.

Окремо додамо, за що кременчужани будуть платити, згідно з конкурсною документацією, управляючим компаніям:

 

 

Читайте також: Міськвиконком затвердив рішення про подорожчання ексвитрат з помилками. Малецький вже нічого не каже

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись