Новини з 1996 року

Кременчужан не будуть штрафувати за несплачену комуналку під час карантину

Валерія Макряшина 25 березня 2020 14:00 853 0

Українцям і кременчужанам у тому числі не будуть нараховувати пеню та штрафи за невчасну сплату за житлово-комунальні послуги.

Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації.

Це перебачається Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким запроваджено норму, згідно з якою на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів із дня його відміни.

Законом забороняється: 

- нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;

- припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України в разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Крім того, несплата за житлово-комунальні послуги не тягне за собою припинення житлових субсидій чи пільг. Тобто в разі наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг виплата субсидій та пільг припинятись не буде.

Враховуючи ситуацію, що склалася в країні, в облдержадміністрації  просять усіх громадян, передусім похилого віку, на період дії карантину утриматись від відвідування банківських установ та поштових відділень для оплати житлово-комунальних послуг.

Оплату житлово-комунальних послуг можливо здійснити дистанційно через особисті кабінети комунальних служб на їх офіційних сайтах та інтернет-банкінг банківських установ, де у вас відкрито рахунок.

Усім одиноким громадянам, які перебувають на обслуговуванні в територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг), оплата за комунальні послуги буде проведена соціальними робітниками.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 532 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 434 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 483 0