Новини з 1996 року

Кременчужан назвав радикалами, а мера - "незнайкою". Як Ульянов тарифи "Теплоенерго" в суді захищав

Марина Баніт 08 травня 2018 10:25 1013 0

Суд по справі підвищення тарифів на послуги "Теплоенерго" відбувся вчора, 7 травня. На черговому засіданні суддя вирішила дізнатися, чи не "махлювали" в міськвиконкомі з датою оприлюднення рішення про підвищення. Бо якщо це вдасться довести, то рішення можна буде визнати незаконним.

Нагадаємо, що депутат міської ради Оксана Піддубна в суді відстоює права кременчужан. Так вона намагається довести, що рішення, прийняте міським головою про підвищення тарифів КП "Теплоенерго", є протизаконним і безпідставним.

Так під час засідання суду пані Піддубна просила притягнути адвоката відповідача Руслана Ульянова до відповідальності й оштрафувати. Радник мера з юридичних питань, як відомо, представляє інтереси в тих судах, які особливо цікаві міському голові. А таких останнім часом занадто багато. Тож Ульянов заявив про час оприлюднення рішення на сайті міськвиконкому. Піддубна наполягала, що це навмисно недостовірно надана інформація. Але суддя заперечила, що Ульянов міг бути необізнаний.

На суді показали відеосюжет телекомпанії "Візит". У ньому міський голова стверджує, що в середині вересня ще не було оприлюднено рішення. Але в іншому сюжеті повідомляє про оприлюднення на сайті даної інформації 1-го числа. 

Ульянов, захищаючи мера, заявив:

- Міський голова міг не знати про дату оприлюднення рішення на сайті - 4 вересня.

На це Піддубна відповіла:

- Інформація від міського голови сприймається як офіційна. Якщо міський голова не знав, він міг би так і сказати.

Далі Ульянов завернув захист таким чином, щоб викликати жалість до Віталія Малецького. Тож він назвав мешканців міста, користувачів послуг КП "Теплоенерго", радикально налаштованими особами, які тиснули на міського голову.

- Умови, які створюють певні групи радикальних громадян для роботи органів місцевого самоврядування... Я попросив би вас уявити себе на цьому місці, коли люди навколо вас тиснули б на прийняття вами рішення, - сказав Ульянов.

Піддубна пояснила:

- Ця група осіб своїми податками оплачує роботу міському голові і ця група є споживачами послуг КП "Теплоенерго".

Вислухавши сторони, суд затребував протоколи з громадських слухань, проекти рішень. І найголовніше - суд звернеться до експертів по допомогу. Фірма, яка може встановити, коли насправді були виставлені й, можливо, переміщені або знищені оприлюднені документи, вже у вівторок повідомить результати перевірки. Отже, чекаємо, щоб дізнатися, чи правду казав міський голова та його підлеглі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись