Новини з 1996 року

Кременчужан атакують онкологічні хвороби. Медики випадково розкрили таємну статистику

Олександр Курилов 10 квітня 2017 18:25 1670 0

13765 мешканців нашого міста хворіють на онкологічні захворювання із загальної кількості мешканців - 220 тисяч населення.

Відповідні цифри – з медичної статистики управління охорони здоров"я міськвиконкому за минулий 2016-ий рік, у якій ідеться про кількість мешканців міста, з урахуванням чого в Кременчуці відкрито хоспіс.

Останній, як відомо, є закладом паліативної медицини з усіма її наслідками.

Це відкриття у Крюкові відділення хоспісу сьогодні й спеціальна довідка, в якій оприлюднено кількість хворих, таких собі майбутніх кандидатів, які можуть потрапити в цей заклад.

І мова в ньому – про кількість кременчужан, які користуються знеболювальним, аби боротися з хворобою, і зрозуміло, що це не аналгін з димедролом. Мова йде про дуже сильні знеболювальні препарати, включно до розчину опіуму.

І серед того, що можна було побачити в довідці, підготовленій спеціально до відкриття хоспісу, – це кількість хворих на СНІД, яким дають знеболювальне.

Ще в цьому папері - кількість післяінсультних хворих, і таких приблизно за 600 громадян, яким теж дають такі препарати.

Але все це не йде у жодне порівняння зі споживанням знеболювальних пацієнтами з онкологічними хворобами. Зокрема, з кількістю останніх.  

І минулого року такі сильні знеболювальні препарати за рецептами, а мова тут про особливі пігулки та уколи, в аптеках купували 11441 мешканців нашого міста.

Вдома, натомість, медики робили знеболювальні уколи 1522 мешканцям міста й мова тут виключно про наркотичні засоби, які рятують від болю.

Натомість в онкологічному диспансері знеболювальні давали 802 пацієнтам. У підсумку все це дає приблизно точну картину кількості хворих на онкологічні хвороби в нашому місті.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 204 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 221 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 399 0