Новини з 1996 року

Кредити на мільйони євро вилізуть боком: місто залишиться без ремонтів шкіл та лікарень на 10 років

Марина Баніт 03 серпня 2018 15:00 1128 0

Сьогодні в міськвиконкомі всі прозріли. Це керівник фінансового управління Кременчука Тетяна Тетьоркіна відкрила завісу правди про те, як важко в близькому та далекому майбутньому буде кременчужанам.

На засіданні депутатської комісії головуючий Олександр Плескун запитав сьогодні, які наслідки має те, що Кременчук набрав кредитів на мільйони євро.

- З урахуванням того, що в нас є, і без урахування автобусів, навантаження на наступний рік буде близько 80 мільйонів гривень. 

У 2020 році теж 80 мільйонів гривень, 2021 рік - 97 мільйонів гривень. Навантаження буде великим. На сьогоднішній день "Бюджет розвитку" складає по місту 369 мільйонів гривень. Останніми роками ремонтується в Кременчуці багато шкіл, раніше це були тільки 5-6. І якщо таке навантаження на бюджет, то прийдеться чимось жертвувати - менше буде ремонтів у закладах освіти, охорони здоров'я. Також на розвиток ЖКГ виділено 100 мільйонів грн у цьому році. Тож сума буде важка.

При цьому секретар міськради Юрій Гриценко підкреслив, що це цифри з урахуванням усіх кредитів, крім будівництва котельні на правобережжі.

Депутати перепитали, чи не буде з іншими кредитами так, як з тролейбусами? Адже кредити набрали, а тролейбуси через три роки будуть. А ті, що привезли кілька штук, ходять не на Раківку, а від центру до Молодіжного.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 265 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 282 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 411 0