Новини з 1996 року

Креативні та живі виставки відкрилися в Кременчуцькій художній галереї. ФОТО

Іона Харченко 22 червня 2019 11:30 1225 0

Учора, 21 червня, в Кременчуцькій міській художній галереї відкрилися дві незабутні виставки кременчуцьких художників.

 

 

Одна з них підкорює своєю незвичайністю та креативністю, а інша – красою та «живістю» – картини неначе оживають на полотні. Це персональні виставки робіт Вадима Каторгіна «Всі люди жирафи» та Ольги Горпинченко «Розквітай, моя планета!»

 

 

Вадим Каторгін – художник живописець, який народився в 1964 році в Кременчуці. Навчався в Академії імені Сурікова на факультеті живопису. Чоловік працює під псевдонімом Vito Katorgi.

 

 

Член світового руху з 2004 року MAIL ART – Мистецтво поштою (виставки по всьому світу).

 

 

За цей час з 2014 року щороку робив персональні виставки в Україні.

 

 

З 1995 року став брати участь у багатьох виставках у різних країнах.

 

 

Твори художника знаходяться в приватних колекціях.

 

 

На виставці представлено 26 робіт митця.

 

 

Ольга Горпинченко з 1964 року живе в Кременчуці. Закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут. Член міського товариства художників «Творчість». Учасник багатьох міських виставок. У 2014 році була учасником Полтавського обласного фестивалю художників ім. Григорія Ксьонза.

 

 

Її картини знаходяться в приватних колекціях США, Німеччини, Туреччини та в різних містах України. Перші уроки майстерності отримала у відомого художника В. Я. Вакуленка. Художниця написала сотні картин на різні теми і в різних жанрах. Її творчість відрізняється індивідуальністю почерку, романтичним сприйняттям дійсності, різноманіттям техніки виконання.

 

 

Поетичне сприйняття гармонії і краси навколишнього світу – так коротко можна охарактеризувати її творче кредо.

 

 

Художниця любить писати тихі вулички старого міста, будинки, повиті гліцинією, затишні дворики, що потопають у квітах, де панує особлива аура спокійного та радісного єднання людини з природою. На її полотнах – ніжний подих весни, і радість сонячних літніх днів, і золотиста колоритність осені, і зовсім дивний стан зими.

 

 

Метою створення картин є бажання показати красу та різноманітність рідного краю й інших красивих куточків нашої планети.

 

 

Для ознайомлення з роботами великих живописців світу художниця побувала в художніх музеях різних країн: Австрії, Франції, Голландії, Італії, Угорщини, Бельгії, Чехії, Польщі, Чорногорії, Єгипту.

 

 

Усі свої враження вона перекладає на мову чистих яскравих фарб.

 

 

На виставці представлено 43 роботи Ольги Горпинченко. Це вже не перша її виставка в Кременчуцькій художній галереї. Адже жінка 15 років займається живописом. 

 

 

Виставки працюватимуть до 14 липня. Кременчуцька художна галерея відкрита з 11 до 18 години щодня, крім понеділка та вівторка. Тож усі бажаючі зможуть побачити неймовірні картини та насолодитися мистецтвом.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 463 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1192 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 890 0