Новини з 1996 року

Кращим начальником караулу з охорони об’єктів став кременчужанин

Ксенія Омельченко 22 липня 2018 10:50 312 0

19 липня в місті Полтаві, на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбувся перший етап конкурсу «Кращий начальник караулу».

За інформацією ГУ ДСНС України в Полтавській області, 32 начальники караулів, які напередодні перемогли у відбіркових змаганнях, що проводилися в підрозділах, демонстрували фізичну міць, фаховість та витривалість.

Учасники змагання складали тести з теоретичних питань, виконували вправи з пожежними драбинами, рятувальними мотузками, зокрема в’язали подвійну рятувальну петлю та надівали її на умовного потерпілого, а також закріплювали рятувальну мотузку за конструкцію та інші нормативи.

Отже, за підсумками змагань, кращі результати продемонстрували: у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони населених пунктів» – начальник караулу 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Горішні Плавні Іван Перепадченко; у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони об’єктів» – начальник караулу 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кременчука Олександр Лісний та в номінації «Кращий молодий начальник караулу» – начальник караулу 3-го Державного пожежно-рятувального посту смт Шишаки Ігор Бобирь.

Слід додати, що саме ці рятувальники представлятимуть Полтавську область на ІІ етапі конкурсу «Кращий начальник караулу», який відбудеться в місті Вінниці на початку вересня на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись