Новини з 1996 року

Краще б замолювали свої гріхи. У Верховній Раді нова депутатська ініціатива - читати «Отче наш»

Олександр Курилов 14 липня 2017 10:40 851 0

Наші парламентері, які вчора завершили чергову сесію, виходять з новою ініціативою, яка, без сумніву, вплине на життя громадян України.

І тут мова про законопроект з назвою «Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо читання молитви "Отче наш" відразу після відкриття пленарних засідань).

Авторами цього закону є представники практично всіх фракцій у парламенті – БПП, Народного фронту, Опозиційного блоку, Самопомочі, Батьківщини…

Самого тексту законопроекту на сайті ВР немає, але його зміст, судячи з назви, – тепер депутати будуть молитися перед відкриттям кожного сесійного засідання й читати «Отче наш» і просити, аби Отець Небесний дав нардепам хліба сьогодні й простив гріхи.

Що буде в підсумку з цим законопроектом? На це запитання відповідь є. Найбільш вірогідно, що нічого з цього не буде, бо немає головного.

А головне – в цьому законопроекті має бути доповнення.

А в доповненні – що вслід за молитвою нардепи  оголошують для себе жорсткий піст на чотири роки й забороняють самі собі виїжджати у відпустки на Канари. Ще в доповненні – парламентарі визначають собі час, аби щодня після засідань молитися в залі парламенту про відпущення гріхів.

Про що слід додати – схожі нерозумні  ініціативи в цьому плані вже були. Зокрема, наш нардеп з Кременчука Юрій Шаповалов пропонував не допускати на вибори в парламент осіб, які не мають освіти нижчої бакалавра, що, однак, не пройшло, бо в парламенті України – нині самі «академіки».

Тепер же ці "прохфесори", які вчора наплювали на медичну й освітню реформи, поїхали у відпустку за кордон аж до 5 вересня.

Їм хоч молись, хоч ні – цих нардепів уже нічого не врятує, окрім нового виборчого закону  з відкритими списками і повною відміною можливого обрання по мажоритарному округу, аби не могли купити для себе депутатство.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1109 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2113 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2727 0